Lato 2021

Och lato ! Gorące długie dni, przyjemne wieczory…można się rozmarzyć. Niech ten czas trwa i trwa jak najdłużej. Eleganckie,zmysłowe, rozmarzone, pełne wdzięku, harmonii i radości- to nasza definicja tego wyjątkowego czasu. Daj się porwać pozytywnym emocjom,dobremu nastrojowi i przyjemnie otulających ciało tkaninom. Przenieś się na nadmorski spacer i poczuj falę beztroski, spontaniczności i subtelnej kobiecości gdzie odcienie niebieskości, fioletu, rozmarzonych bieli, kobiecych czerwieni, uzupełnia szykowny granat i szampańska mgiełka. Spakuj się na wymarzony wypoczynek, obudź swój blask i roztaczaj dookoła wyjątkową aurę.

 

Kobieca codzienność łączy wiele ról,w której czas jest najcenniejszą walutą, dlatego stworzyliśmy kolekcję sukienek, które są idealną odpowiedzią na wszystkie letnie okazje dni codziennych w trakcie, których wygoda łączy się z kobiecością oraz uroczystości tych jedynych w swoim rodzaju. Na dzień kiedy idziesz do biura, spotkanie z kontrahentem, kawę z przyjaciółką czy spotkanie rodzinne; na plażę, koncert, miejskie zwiedzanie czy wspólny czas z dzieckiem. Otul się w niezwykle przyjemne, naturalne i pochodzenia naturalnego, wysokiej jakości tkaniny i oddaj się kobiecym przyjemnościom.

 

 

 

Eustella

Wyobraź sobie długie słoneczne dni i siebie spacerującą brzegiem morza- w zwiewnej sukience, której delikatna tkanina tańczy w rytm Twoich ruchów i lekkich podmuchów orzeźwiającej bryzy, muskając przy tym ciało.Poczuj niezwykłą przyjemność małych chwil, zanurz się w nich i obudź swoje zmysły.

Eustella została stworzona w trzech wersjach kolorystycznych: mare, papaver oraz hyacinthum.

Eustella mare

 

Eustella papaver

 

 

Eustella hyacinthum

 

Harmonia

Subtelność, delikatność, natura i Ty. Szukasz wytchnienia od codziennego pośpiechu, chcesz by czas choć na chwilę zwolnił, by poczuć ją…harmonię. To sukienka stworzona do długich nadmorskich i miejskich letnich spacerów. Poczujesz się w niej lekko, przygotowana na każdą dzienną okoliczność. Harmonia to doskonały przykład na to jak łączyć wygodę z letnią elegancją. Sukienka została stworzona w dwóch wersjach kolorystycznych: marina oraz rustica.

 

Harmonia marina

 

 

Harmonia rustica

 

 

 

Aurora

Biały kobiecy haft czy zwiewność szampańskiej mgiełki? Niezależnie od wyboru, to propozycja niezwykle romantyczna,eteryczna, zmysłowa i pełna wdzięku. Pozwól aby Twoje piękno w pełni wybrzmiało. Aurora została stworzona w dwóch wersjach: alba oraz campanie.

Aurora alba

 

 

 

Aurora campanie

 

 

Flaneur

Poczuj się szykownie w każdej sytuacji. Wyobraź sobie towarzyszkę małych i dużych chwil, która podąża za Twoim krokiem i rytmem życia. Poznaj Flaneur. Oddaj się kontemplacji miejskiego lata lub oderwij się od codziennego zgiełku i powiedz tak spontaniczności, marzeniom i…sobie. Flaneur to sukienka, która uzupełnia osobowość kobiety, sprawia, że nawet zwykła chwila staje się wyjątkowa a Ty czujesz się atrakcyjnie przez cały dzień, wieczór i noc- niezależnie od okoliczności. Stworzona została w dwóch wersjach: feminin oraz raffine.

Flaneur feminin

 

Flaneur raffine

 

 

Dopasuj garderobę do swojego stylu życia, zyskaj czas i blask, którym ubarwisz swoją codzienność. Wejdź do świata kobiecych przyjemności, miękkich i zwiewnych tkanin. Poczuj swoją zmysłowość i wyzwól kobiecość.