LOOKBOOK

 

P r z e d z i m i e  2 0 2 0

To czas mglistych, szarych dni. Świat przechodzi w stan śnienia. A my… chcemy ten czas ożywić, rozświetlić i dodać mu kolorów. Odcienie głębokiego szafiru, nasyconego burgundu czy kwieciste wzory otulą Cię swoją wyjątkowością i pokolorują codzienność.


 

 

L e a

Lea to koszula w romantycznym stylu, którą wyróżnia kokarda wiązana na wysokości dekoltu. Zapinana na ręcznie oblekane materiałem guziki na całej długości oraz przy mankietach. Lea występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: rosea oraz flores.

 

 

Lea rosea

 

 

 

Lea flores

 

 

 


 

 

A u r e a

Aurea to koszula, która jest połączeniem prostoty, elegancji i minimalizmu z nutą nonszalancji. Koszula zapinana jest z tyłu na ręcznie oblekane guziki, które znajdują się na 3/4 długości koszuli. Z boku posiada również kryty zamek. Rękawy zakończone są ozdobnymi podwójnymi mankietami, na końcach których, można zawiązać kokardy lub zostawić przewiązane.

Koszula występuje w trzech wersjach: alba, silva oraz sapphirus.

 

 

 

Aurea alba

 

 

 

Aurea sapphirus

 

 

 

Aurea silva

 


 

 

F l a w i a

Flawia to połączenie elegancji z wygodą w najlepszym wydaniu. Spódnica uszyta jest z koła, a w bocznych szwach posiada wręcz niewidocznie i nieodznaczające się kieszenie. Zapinana z tyłu na kryty zamek. Uszyta z niezwykle pięknie układającej się, mięsistej wiskozy.

Flawia występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: burgundia i sapphirus.

 

 

 

Flawia burgundia

 

 

 

Flawia sapphirus


 

 

G l o r i a

Sukienka Gloria o prostej, ponadczasowej formie, przypadnie do gustu miłośniczkom klasycznej elegancji – tej codziennej i odświętnej.

To klasyk, który powinien zagościć w Twojej garderobie.

 

Występuje w czterech wersjach: burgundia, terra, flores i mare.

 

 

Gloria flores

 

 

Gloria burgundia

 

 

Gloria terra

 

 

 

Gloria mare

 

 

Zapraszamy Cię do świata w którym elegancja spotyka się z wygodą!